دکتر محمد آذربایجانی

اعصاب ، روان و مشاوره


جدیدسال بهره وری ودرامدم

؟برای اینکه دیر فرسودگی

سال نو مبارک

خودتان فرمانده و سکاندار

افزایش بهره وری از خود و

درمانگاه نوروفیدبک در مر

من اصفهان را با انتخاب در

دکتر آذربایجانی کیست ؟

اتحاد وهمکاری ما با مقام

حق اصفهان وزاینده رود جر

حق سالاری مردمی

حق متعلق به مردم ایران است در مجلس شورای اسلامی حق حاکم است حزب وگروه و جناح چپ وراست در حکومت اسلامی وسیله اند برای احقاق حق نه مسابقه بر سر قدرت وشهرت بلکه برای تحقق کلمه الله و نهادینه سازی لا اله الی الله .آگر قانونمندی و رعایت قوانین یک ارزش است و درجامعه ایران اسلامی هرکسی دیگری را به احترام قانون سفارش میکند.

به این دلیل است که جایگاه قانون را همه در جامعه پذیرشدن سیاسی مردم ایران قبول دارند ومیدانند که قانون مدیر واقعی عملکردهاست واگر متن قانونی نارسا و یا ناکارامدباشد مثل خشت کجی است که تا ثریا میرود بنای اداره جامعه را کج خواهد ساخت وآسیبهای غیر قابل پیش بینی وغیر قابل جبران آن دامن گیر مردم خواهد شد. پس دقت درانتخاب قانونگذار وتوجه به توانمندیهای وی از اهم واجبات وتکلیف شرعی است .

وکیل مردم در مجلس قانونگذاری باید توان تحلیل کلمات و معانی آنرا درمواد وتبصره ها داشته باشد نیازهای مردم را خوب بشناسد وبامهندسی جملات و اثرات مفاد قانون در اجرا آشنا باشد.

اینجانب با استفاده از همین هنر و تجربه تابحال در شوراهای عالی و مدیریتی که به عنوان نماینده مستقیم ومنتخب مردم یا روئسای انجمنها توانسته ام اشکالاتی را درمتن قانون مصوب بگیرم که گاهی به اندازه دو حرف بوده است و مثلا کلمه تا 5% عوارض شهرداریها متعلق به آموزش وپرورش است باعث شده است که تفسیر این قانون اینگونه شود که قانونگذار منظورش از صفر تا پنج درصد بوده است و همین ابهام باعث شده است که میلیاردها تومان سهم آموزش پرورش از عوارض شهرداریها پرداخت نشده ودر بازرسی کل زیرسئوال برود و نهایتا معلوم شد متن قانون باید عوض شود تا راه برای اجرای صحیح وعادلانه باز شود. درحالیکه اگر درمتن قانون این کلمه دوحرفی "تا" حذف شود ومثلا نوشته میشد پنج یا سه یا دو درصد از این عوارض سهم آموزش وپرورش است در اجرا و پیگیری قانون هیچ مشکلی پدید نمی آمد.

درقانون شرکتها و سازمانهای دولتی وخصوصی از این موارد بسیار است. این بود که اینجانب بعلت دارا بودن توان تحلیلی بالا که در اثر تشخیصهای درست پزشکی بدست آورده ام خودرا مکلف و مدیون جامعه ایران دانستم تا از آموزه ها و تجربیات علمی وسیاسی خودم که برخی را نیز از اساتید مومن ودانشمند ایرانی گرفته ام استفاده کرده در عرصه قانونگذاری از علم وتجربیاتم برای ادامه راه انقلاب اسلامی ایران و مردم مومن ومقتدر ایران سربلند خدمت رسانی نمایم. تا با رعایت حد وحدود الهی حق وحقوق مردم را از طریق طرح یا اصلاح قوانین استیفاد نمایم.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، خیابان پارس دوم ، مجتمع مریم ، واحد 46
تلفن : 32347879 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
تنها مرجع مجاز برای صدور رای شما ملت به من امانتی خود ارضائیصوت رایگان موثرخانواده و اعتیادصفحه اصلیرويكردي نو به پيشگيري ازسوالات پزشکیرويكردي نو به پيشگيري ازپیامهای کاربرانراه حل آسيبهای اجتماعی اسایتهای دیگرراههائی برای تصمیمگیری دصدا وسیمای سایتزوجهای خوشبختسالم سازی مجلس کار یک پزششناخت صرعشیشه خطرناکترین ماده مخدمنافع درمان اعتیاد با متصرع و دلایل صرعمراحل رسیدن به خواسته ها صرع و درمانمشاورهصرع در زناننوروفیبک 2عوامل خطر در ابتلای اعتينوروفیدبکمقالات انگلیس نوروفیدبکنوروفیدبک - قسمت اولمقالات انگلیسینوروفیدبک3مجلسچطور نامزد ریاست جمهوری مجلس دهمهیچ وقت هیچ چیزوهیچ کس رامردم ایران شاد باشیدوضعیت اعتیاد در ایرانمطالب و مقالاتکی دیر میشه ؟والدين زن اينده ام وماماپیشگیری ازاعتیاد و مبارزاقدامات خانواده در پرورشآمیزش جنسی در فقه اسلامیآیا هنوز هم کسی هست بگویدانتخابات شورای شهر اصفهاآیا جدائی همیشه بهترین راآیا میدانید من کاندید مافرادموفق چه ویزگی های ماسلام :حوزه - دانشگاهایمان ، نیرویی که کوه هاراعتیاداثرات شیشه و کراکبیش فعالی وکم دقتی کودکااختلال جنسی در مردانبیش فعالی وکم دقتی کودکااعتیاد و مشروبات الکلیخود ارضائیاعتیاد از دیدگاههای متفاخود ارضائیبیماری صرعروابط زن وشوهر