دکتر محمد آذربایجانی

اعصاب ، روان و مشاوره


جدیدسال بهره وری ودرامدم

؟برای اینکه دیر فرسودگی

سال نو مبارک

خودتان فرمانده و سکاندار

افزایش بهره وری از خود و

درمانگاه نوروفیدبک در مر

من اصفهان را با انتخاب در

دکتر آذربایجانی کیست ؟

اتحاد وهمکاری ما با مقام

حق اصفهان وزاینده رود جر

الف اسمش یعنی ارامش

آرامش. حق من وتو ودیگران هست . وهرکدام درقبال احقاق این حق برای خود ودیگران مسئولیت داریم ونباید منتظر پاداش وتنبیه هم باشیم تا به این مسئولیت عمل کنیم. ارزش انسانها به احساس وظیفه خودجوشانه آنهاست.

و اگر ما برای ارامش فعال هستیم یعنی کار میکنیم - ازدواج میکنیم - اداره میرویم - آموزش میدهیم -آشپزی میکنیم یا هر فعالیت دیگری که انجام میدهیم باید نتیجه اش ارامش باشد. برای تامین ارامش لازم است نسبت به نیازهای جسمی روحی واجتماعی خود ودیگران حساسیت کافی داشته برای براورده شدن انتظارات بحق الویت قائل بوده در اولین فرصت اقدام موثر انجام دهیم. در سمت قانونگذار این مسئولیت بسیار سرنوشت ساز است چون قانون که شد همه خود را ملزم به اجرامیدانند پس اگر در اثر اجرای قوانین ارامش به فردو جامعه رسید میتوان گفت که این قانون کارساز و کارامد بوده است.

در موقع انتخاب نمایندگان باید به توانمندی کاندید مجلس هشتم ایمان داشت که قادر به طرح قانونی هست که این ارامش را برای ایرانیان در بر داشته باشد یا نه .لذا توجه رای دهندگان محترم را به نکات زیر جلب مینمایم:

1- آیا نماینده مردمی به فکر تامین ارامش - سلامتی - موفقیت و شادی موکلین (اسمش)خود میباشد؟
2- آیا راهکاریابی مینماید تا برای موانع "اسمش" راه حلی را درغالب طرح قانون و تصویب آن در مجلس پیدا نماید؟
3-آیا با نخبگان - متخصصین و اندیشمندان برای شناخت نیازها - مشکلات مردم ایران شور ومشورت مینماید؟
4- آیا پس از تصویب قوانین کارساز و تامین کننده "اسمش" نظارت برحسن اجرای قوانین دارد؟
5-آیا از مسئولین ومدیران سئوال میپرسد تا از نحوه عملکرد آنان و نارسائیهای موجود مطلع شود؟
6-آیا برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز بیست ساله طرحی در نظر دارد درحیطه قیمومیتی خود بتواند انتظارات موکلینش را پاسخگو باشد؟
7- آیا به دردهای پنهان وآشکار موکلینش آشنا هست تا برای درمان آنها چاره جوئی کند؟

اگر پاسخ شما به چهارتا از این هفت سئوال مثبت باشد به این نماینده رای دهید تا خدمت خود را درحد ملی ارائه نماید. البته شرائط احراز صلاحیت قانونی وی هم مهم است که این وظیفه قانون بوده است که الحمدالله درست عمل شده است.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، خیابان پارس دوم ، مجتمع مریم ، واحد 46
تلفن : 32347879 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
ایمان ، نیرویی که کوه هارخود ارضائیاثرات شیشه و کراکخود ارضائیاختلال جنسی در مردانروابط زن وشوهراعتیاد و مشروبات الکلیرای شما ملت به من امانتی اعتیاد از دیدگاههای متفاسمزدایی از متادونبیماری صرعصوت رایگان موثرتنها مرجع مجاز برای صدور صفحه اصلیخود ارضائیسوالات پزشکیخانواده و اعتیادپیامهای کاربرانرويكردي نو به پيشگيري ازسایتهای دیگررويكردي نو به پيشگيري ازصدا وسیمای سایتراه حل آسيبهای اجتماعی اراههائی برای تصمیمگیری دزوجهای خوشبختسالم سازی مجلس کار یک پزششناخت صرعشیشه خطرناکترین ماده مخدمنافع درمان اعتیاد با متمراحل رسیدن به خواسته ها صرع و دلایل صرعمشاورهصرع و درماننوروفیبک 2صرع در زناننوروفیدبکعوامل خطر در ابتلای اعتينوروفیدبک - قسمت اولمقالات انگلیس نوروفیدبکنوروفیدبک3مقالات انگلیسیچطور نامزد ریاست جمهوری مجلسهیچ وقت هیچ چیزوهیچ کس رامردم ایران شاد باشیدوضعیت اعتیاد در ایرانمطالب و مقالاتکی دیر میشه ؟والدين زن اينده ام وماماپیشگیری ازاعتیاد و مبارزاقدامات خانواده در پرورشآمیزش جنسی در فقه اسلامیاسلام :حوزه - دانشگاهآیا هنوز هم کسی هست بگویداعتیادآیا جدائی همیشه بهترین ربیش فعالی وکم دقتی کودکاافرادموفق چه ویزگی های مبیش فعالی وکم دقتی کودکا